Granty

„Media Forum. Granty Lokalne” to program grantów przeznaczonych na stworzenie materiałów dotyczących tematyki lokalnej. Szukamy pomysłów na teksty, audycje lub programy telewizyjne, które przyczynią się do wzmocnienia praworządności, budowy w odbiorcach postaw obywatelskich i patriotycznych oraz wpłyną na ich poczucie odpowiedzialności za wspólnotę i zaangażowanie obywatelskie, a także na kształtowanie wrażliwości na prawa człowieka. Materiały mogą mieć różną formę i charakter, np. informacyjny, dokumentalny lub publicystyczny. Czekamy na zgłoszenia od dziennikarzy pracujących dla lokalnych gazet, portali, stacji radiowych lub telewizyjnych. 

Dla kogo?

Dla dziennikarzy mediów lokalnych z całej Polski. 

Ile wynosi grant?

W każdym konkursie grantowym przyznajemy dwa granty w wysokości 3 tys. zł.

Jak można się ubiegać o grant?

Grant przeznaczony jest dla dziennikarzy, ale konieczna jest obietnica opublikowania materiału przez redakcję lokalną. Jeśli ktoś w Twoim wydawnictwie jest zainteresowany udziałem w programie grantowym, możesz przesłać mu link do materiałów koniecznych do aplikowania.

Terminy zgłoszeń:
  •  Wrzesień 2023
  •  Listopad 2023
  •  Styczeń 2024

Masz dodatkowe pytania?  Napisz na adres: kontakt@lokalnemedia.org.pl

Program „Media Forum. Granty Lokalne” Fundacji Media Forum został sfinansowany dzięki wsparciu Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca. 

       Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na naszą politykę prywatności.