Granty dla dziennikarzy

CEL PROJEKTU

„Media Forum. Granty Lokalne” to program grantów przeznaczonych na stworzenie materiałów dotyczących tematyki lokalnej. Szukamy pomysłów na teksty, audycje lub programy telewizyjne, które przyczynią się do wzmocnienia praworządności, budowy w odbiorcach postaw obywatelskich i patriotycznych oraz wpłyną na ich poczucie odpowiedzialności za wspólnotę i zaangażowanie obywatelskie, a także na kształtowanie wrażliwości na prawa człowieka. Materiały mogą mieć różną formę i charakter, np. informacyjny, dokumentalny lub publicystyczny. Czekamy na zgłoszenia od dziennikarzy pracujących dla lokalnych gazet, portali, stacji radiowych lub telewizyjnych.

DLA KOGO?

Dla dziennikarzy mediów lokalnych z całej Polski. 

ILE WYNOSI GRANT?

W każdym konkursie grantowym przyznajemy dwa granty w wysokości 3 tys. zł.

JAK MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O GRANT?

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij wniosek grantowy i przyślij w jednym z konkursowych terminów (poniżej).

Terminy zgłoszeń:

Wrzesień 2023

Listopad 2023

Styczeń 2024

Zgłoś się do konkursu: wypełniony wniosek grantowy przyślij na adres: kontakt@lokalnemedia.org.pl

Masz dodatkowe pytania? Napisz na adres: kontakt@lokalnemedia.org.pl

 

Program „Media Forum. Granty Lokalne” Fundacji Media Forum został sfinansowany dzięki wsparciu Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na naszą politykę prywatności.